Fixtures 24th-26th March

Friday, 24 March - Home

Team Manager/Number Opposition/Venue Time Referee Result
LFL U21B Lorcan Hardy
086 322 4844
Kilcock
Benildus
8.00 TBC  

Friday, 24 March - Away

Team Manager/Number Opposition/Venue Time Referee Result
LSL Senior Assie Sattar
086 171 5708
Tony Livingston
0868567336
Eastwall
Greendale
7.45 D Rooney  

Saturday, 25 March - Home

Team Manager/Number Opposition/Venue Time Referee Result
DDSL U9 Yellow Sat Ciaran
0876786681
Terenure
OBR
10.30    
DDSL U11 C SAT Barry Mc Shane
0861808753
Barry Cogavin
0862022050
Sporting Greystones
Lambourne Wood
10.15 J Keating  
DDSL U11 E1 ROB LAWLOR
0879924696
Kingswood
Lambourne Wood
10.30 TBC  
DDSL U12 E1 Ciaran Mc Evoy
0876686942
Lourdes Celtic
Lambourne Wood
11.15 J Keating  

Saturday, 25 March - Away

Team Manager/Number Opposition/Venue Time Referee Result
DDSL U13 Major
 Jimmy Fllod Cup
Riccardo Pelizzeni
087 993 2542
Ronan Doyle
0872595477
Finglas Celtic
Kilshane Road
TBC TBC  
DDSL U13 D1
 League Cup
Barry Lyons
0863252586
Ian Mc Callum
0879697801
Greenhills
Greenhill Road
TBC TBC  

Sunday, 26 March - Home

Team Manager/Number Opposition/Venue Time Referee Result
DDSL U8 Girls Red Tricia Smith
0879030662
Enniskerry
OBR
10.00    
DDSL U8 Sunday Purple Miriam Cremin
0879037393
Shankill
 
OFF    
DDSL U8 Silver SUNDAY Sean Mc Namara
0872806324
Shankill
 
OFF    
DDSL U9 Yellow Ger Mc Cormick
0879024902
Brendan Loftus
0851419079
Lakelands
OBR
12.00    
DDSL U9 Silver Bryan Quinn
0863798002
Roy Kinsella
0879765400
Manu Flock
0894970819
Lucan
OBR
11.00    
DDSL U10 D2A Kim Brennan
087 987 7889
St Joesphs
OBR
10.30    
DDSL U10 D10 Fintan Ferris
0858221968
Braodford
Lambourne Wood
10.30    
DDSL 10 Girls D4 Barra Lane
0872309808
Corneliu Hitel
IDLE
 
     
DDSL GIRLS U10 D5 Brendan Hussey
0852635811
IDLE
 
     
DDSL U12 D2 Eoin Mc Glinchey
0879047532
Derek Walsh
0876867761
Terenure
OBR
10.00 A Benchenna  
DDSL U14 D1 Bertie Whelan
087 287 0406
Christian Mielke
087 980 5061
Graham Sheehy
086 817 1148
Eagles
Meadowvale
11.30 A Benchenna  
DDSL U15 D5 Andy Peet
0879471857
Javier Vilami
0868064332
St Mochtas
Meadowvale
1.00 A Benchenna  
DDSL U16 D4 Jimmy Healy
086 338 2999
Darragh Treacy
087 784 9209
IDLE
 
     
DDSL U18 B Jean-Manuel Lejeune
086 383 2153
Andrew Peet
087 947 1857
IDLE
 
     
LFL LFL U19 Harry Holohan
086 830 9341
Aedan Molony
087 768 9293
IDLE
 
     
LFL LFL Premier Div Rory FitzGerald
087 263 0777
Park Orient
Stepaside
1.00 G Bailey  

Sunday, 26 March - Away

Team Manager/Number Opposition/Venue Time Referee Result
DDSL U8 Sunday Yellow Aoife Fitzgerald
0871258991
Simon Tuke
08614898828
Conor Mc Claferty
0860263927
Mount Merrion
Deer Park
TBC    
DDSL U10 D6 Suzanne Dunne
086 8261260
Leixlip
Leixlip
TBC    
DDSL U11 D2
 Paul Fitzgerald
Donal O’Beirne
087 371 0331
Aidan Mc Gettigan
0872868358
Lorcan Hardy
0863224844
Shamrock Rovers
Roadstone
TBC T Traynor  
DDSL U11 D11
 League Cup
NEAL BOLAND
0866050286
Ballybrack
Coolevin
TBC TBC  
DDSL U12 D4 Richie Wheatley
087 647 4809
Emonn Hayes
0868438583
Eamon Mc Loughlin
0866687159
St Malachys
Colaiste Dhulaigh
TBC D Curren  
DDSL Girls U13 D3
 League Cup
Paul Brosnan
086 838 8188
Enda Ryan
0879788638
Terenure
Bushy Park
11.30 TBC  
DDSL U13 D2
 Donnelly Cup
Gary Fitzgerald
0863915348
Clontarf
St Ann's
TBC P Carroll  
DDSL U17 B Riccardo Pelizzeni
087 993 2542
Portmarknock
Carrickhill Park
TBC K Elliot  
DDSL U17 E Eamonn McHale
087 641 4493
Johnny Plunkett
087 819 1068
Booth Road
Beech Park Green
TBC T Roche  
Go to Top