Fixtures for 10th/11th of March

Saturday, 10 March - Home

Team Manager/Number Opposition/Venue Time Referee Result

Terenure Rangers
Old Bray Road, Cabinteely Park
10.30    

Rathcoole Boys
Old Bray Road, Cabinteely Park
11.30    
DDSL U16 Eamonn McHale
087 641 4493
Johnny Plunkett
087 819 1068
Cabinteely
Old Bray Road, Cabinteely Park
OFF    

Saturday, 10 March - Away

Team Manager/Number Opposition/Venue Time Referee Result
DDSL U12 Barry Lyons
0863252586
Ian Mc Callum
0879697801
Manortown Utd.
Greentrees Park
10.30    
DDSL U12 Gary Fitzgerald
0863915348
Mount Merrion
Deer Park
10.30    
DDSL U15 Jimmy Healy
086 338 2999
Darragh Treacy
087 784 9209
Sean Wilson
086 825 4923
Newlands/Castle Pk
Moyle Pk College Clondalkin
11.30    
DDSL U17 Jean-Manuel Lejeune
086 383 2153
Andrew Peet
087 947 1857
Esker Celtic
Hermitage Park
11.30 E Deehan  

Sunday, 11 March - Home

Team Manager/Number Opposition/Venue Time Referee Result
DDSL U14 Andy Peet
087 947 1857
Tony Smyth

Javier Vilamil
0868064332
Peamount Utd
Old Bray Road, Cabinteely Park
10.30    
DDSL U15 Graham Leeson
086 857 5546
Michael Maguire
086 089 1816
Alan Cullivan
087 122 1099
Lucan United
Old Bray Road, Cabinteely Park
11.30    

Dundrum FC
 
OFF    

 Celtic Horizon cup

Ballyowen Celtic
St laurences
10.15 D Cross  
LFL U19
 Clarion Cup
Lorcan Hardy
086 322 4844
Newlands Castle Park
Meadowvale
10.15 TBC  

Sunday, 11 March - Away

Team Manager/Number Opposition/Venue Time Referee Result
DDSL U12 PMC John Paul Comer
0870507307
Peter McQuillan
086 370 9810
Mourne Celtic
Brickfields Park
11.30    
DDSL U13 Bertie Whelan
087 287 0406
Christian Mielke
087 980 5061
Graham Sheehy
086 817 1148
Newbridge Town
Station Road, Newbridge
11.30    
DDSL U13 Artur Kasprzak
086 249 8475
Alan Brady
086 850 7243
Dundrum FC
Meadowbrook
11.00    

Newbridge Town
Station Road, Newbridge
12.30    

Palmerstown FC
Mill Lane
OFF    

Lakelands FC
Balally Hill
OFF    
DDSL U16 Riccardo Pelizzeni
087 993 2542
Terenure Rangers
St laurences
OFF    

Aungier Celtic
The Lawns
OFF    

 Blessington Cup

Cherry Orchard
The Lawns
10.15 G Mc Donnell  

 Tom Lyne Cup

Parkvale
Rockbrook School
12.45 D Raymond  

 Tom Lyne Cup

Esker Celtic
St Catherines Park
10.15 A Clarke  
Go to Top