OCTOBER 2nd-3rd

Saturday, 2 October - Home

Team Manager/Number Opposition/Venue Time Referee Result
DDSL U8 Silver SUNDAY Sean Mc Namara
0872806324
Sporting Greystones
 
OFF    
DDSL U11 C SAT Barry Mc Shane
0861808753
Barry Cogavin
0862022050
Marks Celtic
OBR
10.30    
DDSL U12 E1 Ciaran Mc Evoy
0876686942
Tolka Rovers
OBR
10.15 J Molloy  
DDSL U13 Major Riccardo Pelizzeni
087 993 2542
Ronan Doyle
0872595477
Palmerstown
OBR
11.15 J Molloy  
DDSL U13 D1 Barry Lyons
0863252586
Ian Mc Callum
0879697801
Wayside Celtic
OBR
12.45 J Molloy  

Saturday, 2 October - Away

Team Manager/Number Opposition/Venue Time Referee Result
DDSL U9 Yellow Sat Ciaran
0876786681
Bohemian
inspire Fitness
11.15    

Sunday, 3 October - Home

Team Manager/Number Opposition/Venue Time Referee Result
DDSL U9 Yellow Ger Mc Cormick
0879024902
Brendan Loftus
0851419079
Granada
OBR
11.30    
DDSL U10 D2A Kim Brennan
087 987 7889
St Kevins Boys
OBR
10.30    
DDSL U12 D2 Eoin Mc Glinchey
0879047532
Derek Walsh
0876867761
Killester
OBR
10.00    

Raheny
OBR
10.00    
DDSL U17 B Riccardo Pelizzeni
087 993 2542
IDLE
 
     
DDSL U17 E Eamonn McHale
087 641 4493
Johnny Plunkett
087 819 1068
Granada
Kilbogget Pitch 9
11.30 TBC  
DDSL 10 Girls D3 Barra Lane
0872309808
Corneliu Hitel
Kilnamanagh
 
OFF    
LFL U21B Lorcan Hardy
086 322 4844
Mulhuddart
 
OFF    

Sunday, 3 October - Away

Team Manager/Number Opposition/Venue Time Referee Result
DDSL U8 Sunday Green Miriam Cremin
0879037393
Tallaght Town
Carolan Park
10.30    
DDSL U8 Sunday Green Miriam Cremin
0879037393
Rathcoole
 
OFF    
DDSL U10 D6 Suzanne Dunne
086 8261260
Newbridge
Station Road
10.30    
DDSL U11 D2 Donal O’Beirne
087 371 0331
Aidan Mc Gettigan
0872868358
Lorcan Hardy
0863224844
Terenure
Bushy Park
10.00    
DDSL U11 D11 NEAL BOLAND
0866050286
Tolka Rovers
Johnstown Road
10.30    
DDSL U12 D4 Richie Wheatley
087 647 4809
Emonn Hayes
0868438583
Eamon Mc Loughlin
0866687159
Ballyowen Celtic
Griffin Valley
10.15 M Byrd  
DDSL U13 D2 Gary Fitzgerald
0863915348
Mount Merrion
UCD Nova
11.15    
DDSL U14 D1 Bertie Whelan
087 287 0406
Christian Mielke
087 980 5061
Graham Sheehy
086 817 1148
Cabinteely
Kilbogget
11.30 D Browne  
DDSL U11 E1 ROB LAWLOR
0879924696
Bluebell/Knockmitten
Knockmitten Park
10.15 A Kavanagh  

Raheny
St Anns Park no 16
14.00    

St Francis
Baldonnell
10.15 G Shaw  
DDSL U16 D4 Jimmy Healy
086 338 2999
Darragh Treacy
087 784 9209
Firhouse
Firhouse CC
1.00 K Brennan  
DDSL U18 B Jean-Manuel Lejeune
086 383 2153
Andrew Peet
087 947 1857
Castleknock
Porterstown
OFF    
LFL LFL U19 Harry Holohan
086 830 9341
Aedan Molony
087 768 9293
Firhouse
Firhouse CC
1 W Shannon  
DDSL Girls U13 D3 Paul Brosnan
086 838 8188
Enda Ryan
0879788638
Rosemount Mulvey
Rosemount Park
12.30    

Imchicore
Bernard Curtis Park
12.30    
LSL Senior Assie Sattar
086 171 5708
Tony Livingston
0868567336
Ballymun
Ballymun
2.30    
LFL LFL Premier Div
 O Leary Cup
Rory FitzGerald
087 263 0777
Lakelands
Club Italiano
11    
Go to Top